Blog

İngilizce Seviye Testi

İngilizce hayatımızın tümüne yerleşmiş, dünyaca kabul edilmiş en büyük evrensel bir dildir. Reklamlarda, kitaplarda, sokakta, marketlerde, televizyonlarda, sosyal medyada kısacası her yerde karşımıza bir şekilde çıkmaktadır. Aynı zamanda yurt dışında gittiğiniz bir yerde oranın yerli dilini bilmeseniz bile İngilizce konuşarak kolayca anlaşabilirsiniz.

İngilizce, öğrenilmesi kolay yabancı bir dildir. Bu dili orta okuldan itibaren öğrenim hayatımız boyunca sürekli öğrenmek için çabalarız. Tabiki okullarda görülen eğitim çoğu zaman yeterli gelemeyebiliyor ya da daha üst düzey şekilde İngilizce öğrenmek için daha fazlasını isteyebiliyoruz. Burada sizlerin imdadına özel ingilizce kursu yetişiyor. Bu sayede alanında en iyi hocalar ile dersler işleniyor, gramerler öğreniliyor ve pratikler yapılarak daha kolay şekilde İngilizce dili öğreniliyor.

Aşağıda bulunan linkten İngilizce seviyenizi test ederek ne derecede bilginiz olduğunu öğrenebilirsiniz. Kurs fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi için telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
İngilizce seviye tespit için tıklayınız.

Bu gönderiyi paylaş