Portekizce Kursu

Portekizce kursunda ister başlangıç ​​seviyesin desin, isterse diğer seviyelerde öğrenen bir öğrenci olsun, ister çok az veya çok zamanınız olursa olsun,  size bütçenize uygun mükemmel bir öğrenme çözümü sunabiliriz .

Portekizce kursunda

öğretmenlerimiz, belirlediğiniz tüm hedeflere ulaşmanıza destek olma konusunda sağlam ve kanıtlanmış bir deneyime sahiptir. Bazıları Resmi Sertifikalar ve Diploma Hazırlama konusunda uzmanlaşmıştır , bazıları ise Özel Amaçlar için Portekizce öğretme konusunda uzmanlaşmıştır, bazıları ise yeni başlayanlar için uzmanlaşmıştır . Burada KDK Dil Kursunda en değerli varlığımız insan sermayesi ve mükemmelliğini sürdürüyoruz.

portekizce-kursu

Portekizce kursu Dil seviyesi değerlendirmesi için en iyi araçlara sahibiz ve öğrencilerimizin dil yeteneklerini daha iyi anlamak ve onları en uygun öğrenme deneyimlerine yönlendirmek için bir uzman danışmanlık hizmeti sunuyoruz .

Portekizce kursunda her öğrencinin ihtiyaçlarına , zaman ve bütçe kısıtlamalarına göre, o birey için en etkili ve verimli öğrenme yolunu tasarlarız.

Potekizce kursunda  biz bireibr özel ders ile dersleri  öğrenciler için  her düzeyde ileri: (A1 CEFRL) (CEFRL: C2) başlangıç seviyesinden,.

Özel Portekizce Kurslarımız, öğrencinin öğrenme deneyimini tamamen kişiselleştirmesini sağlayacak şekilde yapılandırılmıştır. Bu,  sonuç elde etmenin en etkili yoludur .

Portekizce kursumuzda tipik bir ders dört dil bileşeninin  hepsini (yani dinleme, okuma, yazma ve konuşma) eşit olarak dengeler , ancak Özel Portekizce Kurslarımız öğrencinin özel ihtiyaçlarına tamamen uyarlanabilir. Okulumuz İletişim Yöntemini imtiyazlar . Dilin en etkili kullanımını keşfetmek için gerçek yaşam durumlarını simüle etmeye dayanan bir yaklaşımdan oluşur.

Kurs genel bakış :

Portekizce Özel Kurs için iki seçenek sunuyoruz: 

Bireysel Özel Sınıflar, Kurumsal Sınıflar ve Özel Yoğun Sınıflar

Genel Özellikler

  • Derslerde tam esneklik;
  • Sosyal yaşamınıza uyan programlar;
  • Nihai Kurs Sertifikası.

Detaylar için lütfen 0507 245 93 57

Bir yanıt yazın