Şişli İngilizce Kursu

Yardıma mı ihtiyacınız var? Bize sorun! 0507 245 93 57

Şişli’de İngilizce Kursu Almak İster Misiniz ?

Şişli İngilizce Kursu , günümüzde ihtiyaç duyulan en önemli diller arasında yer almaktadır. Dünyanın dili olan İngilizceyi öğrenmek, sanılanın aksine kolaydır. Elbette ki zorlu bir süreçten geçilen yeni dil öğrenme konusunda, çabanız ve özgüveniniz ile dili öğrenebilmeniz daha kolay bir hale gelebilmektedir. Şişli İngilizce kursu olarak uygun fiyatlara profesyonel kişiler tarafından İngilizce dil eğitimi alabilir, bu dili ana diliniz gibi konuşmayı öğrenebilirsiniz. İngilizceyi öğrenmek, hayatınızda birçok yeni kapı açacaktır. Artık günümüzde birçok işveren, iş görüşmesi esnasında kişilerin İngilizce bilip bilmemesine oldukça önem vermektedir. Bu dili öğrenmeniz ile birlikte yeni iş kapıları açabileceğiniz gibi, maddi açıdan da oldukça güzel işler bulabilmeniz mümkün bir hale gelecektir.

Şişli İngilizce kursu olarak bizler bu konuda sizlere en ince ayrıntısına kadar bilgiler sunarak, dili öğrenmeniz için gerekli temel adımları attırmaktayız. Sizin bu yolda yapmanız gereken, özverili bir şekilde çalışmak ve aynı zamanda dili öğrenmeye gayret göstermek olacaktır. Böylece İngilizceyi daha kolay bir şekilde öğrenebileceğiniz gibi, öğrenirken bir hayli zevk de alacaksınız. Bu hizmeti uygun fiyat politikasından yararlanarak hemen almaya başlayabilir ve dil eğitimi konusunda büyük bir adım atabilirsiniz. İngilizceyi ana dili gibi konuşan ve eğitici sertifikaları bulunan profesyonel öğretmenler tarafından alacağınız dersler doğrultusunda, sizlerde İngilizceyi tamamen öğrenebilecek ve konuşmaya başlayabileceksiniz.

Şişli’de İngilizce Kursu ve Diğer Diller Öğrenmek İçin

Şişli  merkezi ve civarına  Boğaziçi eğitim fakültesi  ve diğer kaliteli üniversitelerin İngilizce bölümü mezunu profesyonel hocaları gönderiyoruz.  Aynı zamanda ulaşımı  kolayca metro ile gelebileceğiniz iş merkezlerinin beyni Zincirlikuyu Kore Şehitleri merkezinde olan kurumumuzda alabilirsiniz.

Kurumumuz Milli Eğitim bakanlığına bağlı Boğaziçi eğitim fakültesi mezunu ve uzun yıllardır sektörde görev alan öğretmenlerin kurduğu bir kurumdur.

Kurumumuz İstanbul’un birçok şirketine kurumsal ve bireysel eğitimler vermektedir.

Özel Kolay Dil Kursu Zincirlikuyu Metrobüsüne 5 dk mesafede, Gayrettepe metrosuna 5 dk mesafede

Adres: Esentepe Mah. Kore şehitleri Cad. No : 5 Ulaş Apt. Giriş Kat. Daire : 2 Esentepe/Zincirlikuyu/Şişli/İstanbul

Tel: 0212 288 72 86 – 0530 337 69 49

Email:[email protected]