İtalyanca Seviye Testi

Toplam Skorunuz:  

Sonuç:  

 

 

İtalyanca Seviyeleri 

İtalyanca A1 Seviyesi

Bu kurs öğrencilere, konuştuğu kişilerle basit düzeyde ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına İtalyancada bilinen günlük ifadeleri dinleme, okuma, yazma, konuşma ve iletişim kurma bilgi ve becerisini kazandırmayı hedeflemektedir.

Bu kursumuzda Türk hocalar tarafından verilir ve İtalyancanın günlük hayatta konuşulması için yeterli deneyimi size kazandırır. Kursu başarı ile bitiren kişiler basit dil bilgisi konularından, temel diyaloglara ve öğrenilmesi gereken sözcüklere kadar her şeyi öğrenir.  Toplam  120 saattir.

İtalyanca A2 Seviyesi

Bu kursumuzda  öğrencilere, günlük hayat, yaşanan deneyimler, sağlık ve beslenme, doğa, çevre ve kurallar, bilim, sanat ve teknoloji ile ilgili konularda İtalyanca günlük ifadeleri dinleme, okuma, yazma, konuşma, iletişim kurma bilgi ve becerisini kazandırmayı hedeflemektedir.

160 saat süren eğitim Türk ve İtalyan hocalarla verilir.  Konuşmak için daha kapsamlı bir eğitim verilir.

İtalyanca B1 Seviyesi

Kursa katılan öğrenciler; sosyal ortamlarda karşılaşılması muhtemel diyalogları daha iyi algılayabilecek, becerileri (okuma, yazma, konuşma, dinleme, kelime ve gramer) etkin bir şekilde kullanabilecek, telaffuz yeteneğini kazanabilecek, güncel olaylar ile ilgili radyo ve televizyon programlarını anlayabilecektir.

120 saatlik kurs için Türk ve İtalyan eğitmenle verilir.

İtalyanca B2 Seviyesi

120 saat süren son seviyede Yabancı İtalyan hocalarla eğitim verilir. Kurs içinde konuşmadan yazmaya kadar her yapının en akıcı şekle gelmesi sağlanır. Televizyon dizilerinden haberlere kadar tüm görsel ve işitsel İtalyanca sunan yayınlar takip edilebilir. Radyo ve televizyon programlarını anlayabilecektir.

 

  • italyanca seviye belirleme sınavı
  • italyanca a1 seviyesi konuları
  • italyanca b2 seviyesi
  • italyanca a2 konuları
  • ingilizce seviyeleri
  • italyanca kursu istanbul
  • hızlı italyanca kursu
  • pratik italyanca kursu

 

İtalyanca Seviye Testi yada diğer adı ile İtalyanca Seviye Test Sınavı En kısa sürede yüklenecektir. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Yada ücretsiz test pdf olarak isteyebilirsiniz  0212 288 72 86 – 0530 337 69 49 Whatsapp