Blog

İngilizce Kurs Fiyatları 2

İngilizce Kurs Fiyatları

İngilizce Kurs Fiyatları Neye Göre Belirlenir İngilizce öğrenmek isteyen kişiler dil kurslarına akın ediyor. İnsanların bu ihtiyacına cevap vermek için birçok İngilizce dil kurs açıldı. İngilizce kurs fiyatları neye göre belirlenir? Bir kursta aylık 250 lira iken başka bir kursta 500 lira talep edilmektedir. İngilizce kurs fiyatları neye göre belirlenir? Ucuz İngilizce kurs hizmeti veren dil kursları ne kadar güvenilir? Dil kursu seçerken ucuzluk baz alınmalı mı? Bu sorular İngilizce kurs almak isteyenlerin cevap aradığı soruların başında gelir. Bu yazımızda bu soruları cevaplamaya çalışacağız.İngilizce Kurs Fiyatları

İngilizce kurs fiyatları kursun bulunduğu semte göre değişir. Bazı semtler elit kesme hitap eder. Fiyatları oldukça yüksektir. Bazı kesimler ise kenar mahallede yer alır. Daha çok orta tabaka ve alt tabaka insanlar tercih eder. Kurs fiyatlarında bir diğer husus ise kursun saatidir. 120 saatlik kurs ile 160 saatlik kursun fiyatı aynı değildir. Kurs fiyatını belirleyen bir diğer unsur ise İngilizce seviye guruplarıdır. A1, a2, b1, b2, c1 ve c2 olmak üzere 6 gurup İngilizce seviye gurubu vardır. Burada verilen eğitimler alt düzeyden profesyonele doğru gider. Temel İngilizce kursları 150-200 lira iken profesyonel İngilizce kursları 300-400 lira arası değişmektedir.

İngilizce kurs fiyatları

İngilizce kurs seçerken fiyat elbette önemli bir kriterdir. Fakat tek başına fiyatı baz almak yanlış bir tutumdur. Size ucuz fiyat vermesinin dışında kaliteli ve nitelikli bir eğitim vermesi de önemlidir. Bu anlamda kursun deneyimli tecrübeli ve uzun süredir bu alanda hizmet veriyor olmasına dikkat etmelisiniz. Kursla ilgili şikâyetleri ve referansları göz önüne almalısınız.

İngilizce kursunun program zenginliği de önemli bir kriterdir. Size verilen eğitimlerin teorik boyutta kalmaması gerekir. Bu anlamda size dil öğretirken zengin öğretim yöntemlerini kullanan, öğrettikleri bilgileri uygulamaya yönelik etkinlikler tasarlayan kursları tercih etmelisiniz. Unutmayın ucuzluk her zaman alacağınız eğitim kalitesinden sonra gelmelidir. Eğitime harcanan paraya üzülmeyin. Size en iyi İngilizce eğitimi verecek dil kurslarına yönelin. Bunun için çevrenizdeki dil kurslarını iyi araştırıp inceleyin.

 

İngilizce Kursu Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Lütfen Telefonunuzu Bırakın Biz Sizi Arayalım

    Bilgi& Ücretsiz Demo Talebi

    Bu gönderiyi paylaş